Od roku 1990 naši pejsci získali na výstavách řadu ocenění:
11x Mezinárodní šampion
krásy
11x Český šampion
Český grand šampion
7x Klubový šampion
9x Český junior šampion
3x Německý šampion
3x Německý klubový šampion
Německý šampion mladých
Rakouský šampion
Holandský šampion
6x Finský šampion
Norský šampion
Šampion Dánska
3x Šampion Švédska
Šampion Izraele
2x Estonský šampion
3x Šampion Litvy
Lotyšský šampion
Baltický šampion
2x Šampion Ruska
5x Slovenský šampion
Bulharský šampion
Rumunský šampion
Slovenský grand šampion
Slovenský junior šampion
2x Polský šampion
Šampion Srbska
Šampion Černé Hory
Bulharský junior šampion
3x Český veterán šampion ČR
Nejkrásnější pes výstavy
Nejkrásnější
špic (fena) roku
2x Nejkrásnější fena speciální
výstavy špiců
Nejkrásnější štěně mezinárodní výstavy
2x nejkrásnější
veterán speciální výstavy
2x Světový vítěz veteránů (2009,
2010)
Světový vítěz mladých (2010)
122x BOB
98x CACIB
257x CAC
40x r.CACIB
62x CAJC
Evropský vítěz mladých
9x Klubový vítěz
11x Národní vítěz
4x Vítěz speciální výstavy
BIG
5x r. BIG
4x 3.BIG
2x 4.BIG
Rakouský spolkový vítěz
3x Německý spolkový vítěz
Vítěz poháru střední a východní Evropy
Vítěz Stockerau, Tullnu, Ingolstadtu, Brna, Opole, Bytomi
Bodensee-Jugend-Sieger
Klubový vítěz mladých
3x Primus Junior
2x Optimus Junior
2.
nejkrásnější mladá fena výstavy
nejkrásnější
mladý pes klubové výstavy
Výsledky našich pejsků z jednotlivých výstav v uplynulých létech:
2011
DATUM |
MÍSTO (ZEMĚ) |
JMÉNO PSA |
OCENĚNÍ |
ROZHODČÍ |
22. 1. | MV Trenčín (SK) | Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAC, CACIB | L. Frnčová |
20. 3. | MV Mnichov (D) | Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAC, VDH-CAC, CACIB, BOB | P. Schultheiss (D) |
MV Vilinius (LT) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB | Leila Kärkäs | |
Marco z Temných nocí Šampion Litvy |
2010
DATUM |
MÍSTO (ZEMĚ) |
JMÉNO PSA |
OCENĚNÍ |
ROZHODČÍ |
6. 2. | MV Brno | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAJC, Junior BOB | ing. Leoš Jančík |
Nicoll z Temných nocí | velmi nadějná 1. | |||
Sunny z Temných nocí | výborná 1., nejlepší veterán | |||
14. 2. | MV Tallin (EST) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOS | |
Finn z Temných nocí Estonský šampion |
||||
25. 4. | MV České Budějovice | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC, r. CACIB | M. Marušková |
Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAC, Junior BOB | |||
Marco z Temných nocí Český junior šampion |
||||
2. 5. | MV Praha | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAJC, kvalifikace Crufts | L. Pavlíková |
Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAJC, kvalifikace Crufts | |||
Rose z Temných nocí | výborná 1., nejkrásnější veterán, BOB | |||
8. 5. | KV (S) | Leika z Temných nocí | výborná 1. CAC | |
Noukie z Temných nocí | výborný 1. | |||
9. 5. | NV (S) | Leika z Temných nocí | výborná 1., CAC | |
Noukie z Temných nocí | výborný 1. | |||
Leika z Temných nocí Švédský šampion |
||||
15. 5. | MV Bratislava (SK) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC | Damir Skok (CRO) |
Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAC, kvalifikace Crufts | |||
16. 5. | MV Bratislava (SK) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC | Blaž Kavčič (SLO) |
Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAJC, Východo-středoevr.víť. | |||
23. 5. | MV Litoměříce | Marco z Temných nocí | výborný 2., r. CAC, r. CACIB | ing. Leoš Jančík |
Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAJC, nejlepší junior plemene | |||
Nicoll z Temných nocí Český junior šampion |
||||
4. 6. | NV Senec (SK) | Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAJC | V. Piskay (SK) |
Nicoll z Temných nocí Slovenský junior šampion | ||||
6. 6. | MV Nitra (SK) | Nicoll z Temných nocí | výborná 2. | A. Polgár (CZ) |
19. 6. | KV Zbraslav u Brna | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC, klubový vítěz | L. Pavlíková |
Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAJC, nejlepší junior plemene | |||
Sunny z Temných nocí | výborná 1., nejlepší veterán | |||
Rose z Temných nocí | výborná 1., nejlepší veterán | |||
Nero z Temných nocí | výborný 2. | |||
Lassie z Temných nocí | výborná 2., r. CAC | K. Hořák | ||
MV Jonkopping (SE) | Murphy z Temných nocí | výborný 1., CACIB | ||
20. 6. | MV Brno | Lassie z Temných nocí | výborná 1., CAC, CACIB, BOB | O. Vondrouš |
Nero z Temných nocí | výborný 1., CAJC | |||
Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC, r. CACIB | |||
Nicoll z Temných nocí | výborná 1., CAJC, nejlepší junior plemene | |||
MV Jonkopping (SE) | Murphy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | ||
21. 6. | MV Jonkopping (SE) | Murphy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | |
26. 6. |
Světová výstava psů Herning (DK) |
Lassie z Temných nocí |
výborná 3. | L. Lehmann Jorgensen (DK) |
Marco z Temných nocí | výborný 2. | |||
Nicoll z Temných nocí | výborná | |||
Noukie z Temných nocí | výborný 1., světový vítěz mladých 2010 | |||
Sunny z Temných nocí | výborná 1., světový vítěz veteránů 2010 | |||
Kiro z Temných nocí | výborný | |||
4. 7. | NV Forssa (FIN) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC | M. Heine (D) |
10. 7. | MV Oulu (FIN) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | R. Reyniers (BE) |
11. 7. | MV Oulu (FIN) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | A. Hekkinen (FIN) |
18. 7. | NV Mladá Boleslav | Lassie z Temných nocí | výborná 1., CAC, národní vítěz | L. Ubrová |
6. 8. | MV Kuopio (FIN) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC | Helle Dan Pålsson (DK) |
7. 8. | MV Kuopio (FIN) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC | Denis Kuzelj (BG) |
8. 8. | MV Kuopio (FIN) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB | Dimitris Antonopoulos (GR) |
29. 8. | MV Mladá Boleslav | Nero z Temných nocí | výborný 1., CAJC, nejlepší junior plemene | Mgr. Božena Ovesná |
31. 10. | MV Lahti (FIN) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC | Susanne Wendell |
11. 12. | MV Helsinki (FIN) | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, vítěz Helsinek | Jussi Liimatainen (FIN) |
Marco z Temných nocí Finský šampion |
2009
DATUM |
MÍSTO (ZEMĚ) |
JMÉNO PSA |
OCENĚNÍ |
ROZHODČÍ |
19. 4. | SV Mladá Boleslav | Lassie z Temných nocí | výborná 1., CAC | ing. Leoš Jančík |
26. 4. | MV České Budějovice | Lassie z Temných nocí | výborná 1., CAC, CACIB | V. Veverková |
Lassie z Temných nocí Český junior šampion |
||||
17. 5. | NV Hamina (FIN) | Johny z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB | Dagmar Klein |
MV Nis (SRB) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | Sinisa Sancanin (SRB) | |
6. 6. | NV Vänersborg (S) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOS | Göran Bodegĺrd (S) |
Finn z Temných nocí Švédský šampion |
||||
7. 6. | NV Norrköping | Finn z Temných nocí | výborný 1., BOB | Eli-Maria Klepp (NOR) |
13. 6. | MV Vejen (DK) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | Maria Dekaristou |
14. 6. | MV Vejen (DK) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOS | Paula Heikkinen-Lehkonen |
Finn z Temných nocí Dánský šampion |
||||
18. 7. | NV Mladá Boleslav | Marco z Temných nocí | velmi nadějný 1. | Olga Dolejšová |
22. 8. | NV Kauvola (FIN) | Johny z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB | Boo Lundstrom |
Johny z Temných nocí Finský šampion | ||||
23. 8. | WKC (GB) | Enzo z Temných nocí | 1. místo v open class, CC, BOB | Pat Beard (GB) |
Enzo z Temných nocí Šampion Velké Británie | ||||
6. 9. | SV Zbraslav u Brna | Marco z Temných nocí | výborný 1., CAJC | Lenka Frnčová |
Maya z Temných nocí | výborná 2. | |||
Sunny z Temných nocí | výborná 1., nejkrásnější veterán | |||
12. 9. | Leipzig (D) | Marco z Temných nocí | výborný 1., Jug. CAC, Jug. VDH-CAC, BOB | Olga Dolejšová |
Maya z Temných nocí | výborná 1., Jug. CAC | |||
26. 9. | MV Dobrich (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB, BIG, 4. BIS | Ivan Dimitrov (BG) |
3. 10. | MV Sundsvall (SE) | Kairo z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | |
4. 10. | SSUK-Show (SE) | Leika z Temných nocí | výborná 1., CAC, BOB | |
8. 10. | Světová výstava Bratislava | Lassie z Temných nocí | výborná 1., CAC | |
Jimmy z Temných nocí | výborný | V. Klucniece (LT) | ||
Rose z Temných nocí | výborná 1., světový vítěz veteránů | |||
16. 10. | MV Dortmund (D) | Enzo z Temných nocí | výborný 1., CAC, VDH-CAC, CACIB, BOB, nejkrásnější špic výstavy | Rudi Hardtman (D) |
Marco z Temných nocí | výborný 2., r. Jug.CAC | |||
17. 10. | NV Dortmund (D) | Enzo z Temných nocí | výborný 1., CAC, VDH-CAC, BOB, nejkrásnější špic výstavy | Ingrid de Lasberg (D) |
Enzo z Temných nocí Německý šampion & Německý klubový šampion |
2008
DATUM |
MÍSTO (ZEMĚ) |
JMÉNO PSA |
OCENĚNÍ |
ROZHODČÍ |
11. 1. | NV Olomouc | Elsa z Temných nocí | výborná 1., CAC | A. Mudra |
19. 1. | MV Izrael | Jacky z Temných nocí | výborný 1.,
nejlepší junior,
nejlepší pes plemene, BOB |
? |
16. 2. | MV Sofia (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | A. di Lorenzo (I) |
17. 2. | MV Sofia (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | G. Hristozov (BUL) |
23. 3. | MV Stockholm (S) | Finn z Temných nocí | výborný1., CAC, CACIB | |
13. 4. | MV St.Petersbourg (RU) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC, Šamp. Ruska | |
10. 5. | Birmingham National (GB) | Enzo z Temných nocí | 2. místo v limit class | G. Branbury (GB) |
17. 5. | NV Iittim (FIN) | Johny z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB | E. Haapaniemi (FIN) |
MV Bratislava (SK) | Henie z Temných nocí | výborná 1., CAC, r. CACIB | J. C. Naveda (E) | |
18. 5. | KV Konopiště | Rose z Temných nocí | výborná 1., vítěz
třídy veteránů, 2. nejkrásnější veterán KV |
A. Mudra |
SKC (GB) | Enzo z Temných nocí | 1. místo v limit class | C. Gillies (GB) | |
25. 5. | MV Litoměřice | Henie z Temných nocí | výborná 2., r. CAC, r. CACIB | P. Řehánek |
7. 6. | NV Popovo (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB, r. BIG | A. Todorov (BUL) |
29. 6. | NV Windsor (GB) | Enzo z Temných nocí | 1. místo open class, r. CC | K. Nathan (GB) |
19. 7. | MV Varna (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB | D. Kuzelj (SLO) |
20. 7. | MV Constanta (RO) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | Z. Kupferberg (ISR) |
21. 7. | NV Varna (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB | T. Pehar (HU) |
22. 7. | SV Varna (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB | D. Klein |
23. 7. | NV Macedonia | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB | I. Dimitrov |
25. 7. | NV Montenegro | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB | S. Vretenicic |
26. 7. | MV Varna (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | A. Zhuk |
17. 8. | WKC (GB) | Enzo z Temných nocí | 1. místo v open class, CC | M. Hunter (GB) |
31. 8. | City of Birmingham (GB) | Enzo z Temných nocí | 2. místo v open class, r. CC | N. Naylor (GB) |
MV Mladá Boleslav | Zaira z Temných nocí | výborná 1., CAC, CACIB | L. Pavlíková | |
Lassie z Temných nocí | výborná 2. | |||
6. 9. | NV (NO) | Kiro z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB, BIG | |
7. 9. | SV Nové Strašecí | Lassie z Temných nocí | výborná 1., CAJC | T. Havelka (SK) |
Rose z Temných nocí | výborná 1., vítěz třídy veteránů, BOB, nejkrásnější veterán výstavy | Ing. L. Jančík | ||
Zaira z Temných nocí | výborná 1., CAC, vítěz speciální výstavy, nejkrásnější fena výstavy | |||
NV (NO) | Kiro z Temných nocí | výborný 1., CAC, BOB,4. BIS | ||
20. 9. | NV Izrael | Jacky z Temných nocí | výborný 1., CAC | |
28. 9. | MV České Budějovice | Zaira z Temných nocí | výborná 1., CAC, CACIB | M. Václavík |
Rose z Temných nocí | výborná 1., nejlepší veterán | |||
12. 10. | MV Charleroi (BE) | Enzo z Temných nocí | výborný 1., CAC, r. CACIB | D. Meyer (F) |
17. 10. | MV Dortmund (D) | Enzo z Temných nocí | výborný 1., CAC,
VDH-CAC, CACIB, BOB |
A. Rubens (D) |
18. 10. | NV Dortmund (D) | Enzo z Temných nocí | výborný 1., CAC, VDH-CAC, BOB | P. Machetanz (D) |
19. 10. | NV Brno | Rose z Temných nocí | výborná 1., nejlepší veterán | K. Hořák |
13. 12. | LKA (UK) | Enzo z Temných nocí | 1. místo open class, CC, BOB | Ch. Hughes |
2007
DATUM |
MÍSTO (ZEMĚ) |
JMÉNO PSA |
OCENĚNÍ |
ROZHODČÍ |
10. 2. | MV Fribourg (CH) | Gipsy z Temných nocí | výborná 1., CAC, r. CACIB | K. Edh (S) |
11. 3. | Crufts Show Birmingham | Enzo z Temných nocí | 2. místo | Pat Beard (UK) |
23. 3. | KV (Izrael) | Jacky z Temných nocí | velmi nadějný 1., CW, best puppy | |
24. 3. | MV Tampere (FIN) | Finn z Temných nocí | výborný 2., r. CAC | O. Staunskjaer |
31. 3. | MV Plovdiv (BUL) | Jimmy z Temných nocí | velmi nadějný | E. Kuplyauskas (RU) |
8. 4. | MV Stockholm (S) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC, r. CACIB | L. Gävert-Asplund |
21. 4. | MV St. Petersburg (RU) | Willy z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB | R. Rotner |
29. 4. | MV Lahti (FIN) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC | R. Hadzic |
11. 5. | MV Sofia (BG) | Jimmy z Temných nocí | velmi nadějný 1., BOB puppy | Y. Gavrilova (RU) |
12. 5. | MV (Izrael) | Jacky z Temných nocí | velmi nadějný 1., CW, best puppy | |
13. 5. | NV Hamina (FIN) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC | B. Kavcic (SLO) |
20. 5. | MV Litoměříce | Enzo z Temných nocí | výborný 1., CAC, r. CACIB | A. Mudra |
Zaira z Temných nocí | výborná 1., CAC, r. CACIB | |||
25. 5. | NV Pazarjik (BG) | Jimmy z Temných nocí | velmi nadějný 1., Puppy BOB, 3.BIS puppy | L. Stojkovich (FRA) |
26. 5. | MV Arnhem (NL) | Enzo z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB,
BOB, 3.BIG |
K. Hořák |
Zaira z Temných nocí | výborná 1., CAC, CACIB | |||
27. 5. | KV Konopiště | Iggy z Temných nocí | velmi nadějný 1. | L. Pavlíková |
Xavier z Temných nocí | výborný 1.,
CAC, klubový vítěz nejkrásnější dospělý pes výstavy |
|||
Geisy z Temných nocí | výborná 1., nejkrásnější veterán | |||
16. 6. | NV Hämeenlinna (FIN) | Finn z Temných nocí | výborný 1., r.CAC | Vija Klucniece (LT) |
22. 6. | NV Blackpool (GB) | Enzo z Temných nocí | 1. místo post grad. class | S. Caldow (GB) |
5. 7. | NV SWKA (GB) | Enzo z Temných nocí | 3. místo post grad. class | S. L. Jakeman (GB) |
18. 7. | NV East of England | Enzo z Temných nocí | 1. místo post grad. class | B. Gregory (GB) |
Zaira z Temných nocí | 3. místo open class - kvalifikace na Crufts 2008 | |||
21. 7. | MV Varna (BG) | Jimmy z Temných nocí | velmi nadějný 1., BOB-puppy, BIS puppy | S. Radiuk (BEL) |
24. 7. | NV Varna (BG) | Jimmy z Temných nocí | velmi nadějný 1., BIS puppy | G. Hristozov (BG) |
4. 8. | MV ? (LOT) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB | |
12. 8. | NV Bournemouth (GB) | Enzo z Temných nocí | 1. místo post grad. class | G. Morgen (GB) |
Zaira z Temných nocí | 2. místo open class - doživotní kvalifikace na Crufts | |||
18. 8. | MV Bratislava (SK) | Xavier z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB, kvalifikace na Crufts 2008 | B. Larska (PL) |
Henie z Temných nocí | výborná 1., CAC, r. CACIB | |||
MV Norrköping (S) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB | T. Pehar | |
19. 8. | MV Bratislava (SK) | Xavier z Temných nocí | výborný 2., r. CAC | A. Zhuk (BEL) |
Henie z Temných nocí | výborná 1., CAC, CACIB, BOB | |||
NV WKC (GB) | Enzo z Temných nocí | 1. místo post grad. class, r. CAC | C. Trendle (GB) | |
Zaira z Temných nocí | 4. místo open class | |||
2. 9. | MV Mladá Boleslav | Xavier z Temných nocí | výborný 1., CAC, r. CACIB | Mgr. B. Ovesná |
NV Vantaa (FIN) | Finn z Temných nocí | výborný 1., CAC | N. Imbimbo (I) | |
8. 9. | NV Silistra (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAJC, BOB, r.BIG | S. Popov (BG) |
8. 9. | MV ? (Izrael) | Jacky z Temných nocí | výborný 1., CAJC, BOB | |
9. 9. | NV Porvoo (FIN) | Finn z Temných nocí | výborný 1., BOB | P. Machetanz (D) |
NV Brno | Elsa z Temných nocí | výborná 1., CAC | L. Pavlíková | |
23. 9. | SV Zbraslav u Brna | Elsa z Temných nocí | výborná 2., r. CAC | L. Frnčová |
29. 9. | MV Dobrich (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAJC, BOB | K. Litov (BG) |
30. 9. | MV Ruse (BG) | Jimmy z Temných nocí | výborný 1., CAJC, BOB, r.BIG | I. Dimitrov (BG) |
7. 10. | MV České Budějovice | Xavier z Temných nocí | výborný 1., CAC, CACIB, BOB | Ing. L. Jančík |
Elsa z Temných nocí | výborná 2. | |||
18.11. | MV Praha | Xavier z Temných nocí | výborný 1.,
CAC, CACIB, BOB, 3.BIG, kvalifikace na Crufts 2008 |